Storm

Vlastní redakční systém

StormCMS je redakční systém pro správu webu vyvinutý naší společností. S jeho pomocí dokážete jednoduše spravovat všechny části webu. 

screenshot

Pagebuilder

Hlavní součástí StormCMS je nástroj PageBuilder, který slouží k vizuální editaci a skládání stránek z předpřipravených bloků. Na několik kliknutí na stránku přidáte galerii, video, rozdělíte obsah do více sloupců nebo upravíte barvu pozadí. Z před připravených komponent si můžete skládat další stránky bez znalosti programování HTML. Kromě standardních komponent jako text, galerie, slide show nebo slider je možné pro každý webový projekt dopsat speciální komponenty přesně na míru odvětví daného webu (referenční listy, seznamy kontaktních osob apod.).


Flexibilní správa obsahu

Redakční systém umí vytvářet libovolně složité struktury stránek a jejich zanoření, vytvářet fotogalerie, hromadně nahrávat soubory. Podporuje neomezené množství jazykových mutací. Součástí správy obsahu je i správa SEO atributů stránek, metatagů, různá schémata generování hezkých URL adres stránek a napojení na analytické nástroje jako Google Analytics, Google Tag Manager nebo Google Search Console.


Správa zboží a eshopu

StormCMS zvládne spravovat nejenom webové stránky ale i eshop. Katalog zboží si jednoduše naimportujete z informačního systému Vaší společnosti nebo můžete určité části spravovat přímo v něm - ať se jedná o obrázky, varianty zboží, cenotvorbu nebo strom kategorií. Díky modulární technologii filtrů lze vytvářet různé typy filtrů pro vybrané kategorie. Samozřejmostí je podpora více měn, platebních bran GoPay, PayPal, GPE Merchant a dodacích služeb Zasilkovna, Balík na poštu nebo GEIS Parcel.


Uživatelé a zákazníci

Personifikace obsahu je velice důležitá a proto StormCMS disponuje několika úrovněmi uživatelských přihlášení - od administrátorů obsahu až po uživatele stránek, kteří si mohou ukládat např. oblíbené stránky, nakupovat na eshopu nebo se přihlašovat k newsletteru. Zákazníci mohou využít pro přihlášení ověření pomocí Facebooku nebo Google účtu.


Bezpečnost a výkon

Víme že bezpečnost je na internetu velice důležitá. Proto vyvíjíme StormCMS na robustním frameworku Nette a pomocí moderních metodik objektového programování. Klíčové části webu je možné cachovat a tím zachovat velice rychlé odezvy webů.

Systém je připraven na bezproblémový provoz na infrastruktuře Amazon Web Services. StormCMS pohání více než 200 webů od jednodušších obsahových webů po složité portály a eshopy.


 
Aplikace B2B Operator

Eshopy napojené na StormCMS disponují mobilní aplikací, která umožňuje pořizovat objednávky a sledovat obchodní procesy obchodními zástupci v terénu (některé funkce jsou dostupné i bez online připojení). Aplikace je dostupná pro mobily a tablety na platformě Android a iOS.

Hlavní rysy aplikace

  • Sledování stavu objednávek a platební bilance zákazníků
  • Pořizování objednávek
  • Zobrazení cen pro zvoleného zákazníka
  • Podpora načítání čárových kódů pomocí čtečky
  • Dávkové zpracování a odeslání dat
screenshot
screenshot